YARDIM MERKEZİ

Hizmet Arıyorum Nedir?

Hizmet Arıyorum, Hizmet ihtiyacı olan müşterilerle, Türkiye genelinde her il ve ilçeden 128 farklı sektörde hizmet veren şahıs veya işletmeleri buluşturan bir platformdur.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Türkiye genelinde tüm şehirlerde 128 farklı sektörde hizmet verenlerle hizmet ihtiyacı olan müşterileri buluşturuyoruz.

Hizmetlerinizden faydalanmak ücretli mi?

Hizmet arıyorum platformu müşteriler için tamamen ücretsizdir. İhtiyacınız olan hizmet için ücretsiz teklif talep formu doldurduğunuzda, bulunduğunuz il ve ilçeye göre hangi sektörde teklif istiyorsanız, hizmet verenlerimize sms ve eposta ile bilgilendirme yapılır. Hizmet verenlerimizden müsait olanlardan en fazla 5 teklif alabilirsiniz. Aldığınız tekliflerden beğendiğiniz birisiyle iletişime geçerek anlaşabilirsiniz. Aldığınız hizmetin ücreti tamamen hizmet veren firma ile sizin aranızdaki anlaşmaya göre belirlenir ve sizin tarafınızdan firmaya ödenir. Hizmet arıyorum platformu sadece iki tarafı buluşturma görevi üstlenir ve aranızdaki anlaşmazlıklarda taraf olmaz. Bunu platformumuza kayıt olurken onayladığınız kullanıcı sözleşmesinde kabul ediyorsunuz.

Hizmet Arıyorum hangi firmaya ait bir platformdur?

Hizmet Arıyorum platformu, ÖNCÜL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAZILIM SAN. VE TİC. A.Ş. iştiraklerinden birisidir. Firmamız yazılım şirketi olup bünyesinde pekçok farklı platform barındırmaktadır.

Hizmet verenlerinize güvenebilir miyim?

Sistemimize hizmet veren olarak kayıt olan kişi yada kuruluşlardan herhangi bir belge yada evrak alarak denetleme yapma yetkimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle hizmet verenlerden gelen teklifleri dikkatlice incelemeli ve teklif veren kişi yada kuruluşu araştırmalısınız. Hizmet arıyorum platformu olarak müşterilerimiz veya hizmet verenlerimizle ilgili herhangi bir araştırma ve denetleme yapılmamakta, sadece müşteri ve hizmet verenleri buluşturma görevi üstlenmekteyiz. Müşteri ve hizmet verenler birbirleriyle iş yaparken kendilerini güvence altına alarak hareket etmeliler. Aralarındaki herhangi bir anlaşmazlıkta hizmet arıyorum platformu taraf olmamaktadır. Gerek müşteri gerekse de hizmet veren tüm güvencelerini aralarında yapacakları sözleşme veya fatura ile yapmalıdırlar.

Hizmet verenler sizin firmanıza mı ait?

Hayır. Hizmet arıyorum platformu sadece hizmet alan müşteriler ile hizmet veren şahıs veya işletmeleri buluşturan bir platformdur.

Hangi hizmetler için teklif alabilirim?

Şuan için 12 tane ana kategoride ve 128 tane alt kategoride hizmet vermekteyiz.Müşteri paneline girdiğinizde, almak istediğiniz hizmeti seçerek, teklif talebi oluşturabilirsiniz

E-posta adresimi onaylamak zorunda mıyım?

Evet. Müşteri kayıt formunu doldurup, mail adresiniz ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Müşteri paneline giriş yaptığınızda eposta adresinizi doğrulamadan teklif talebi oluşturamazsınız ve müşteri panelini kullanamazsınız.

Telefon numaramı onaylamak zorunda mıyım?

Evet. Müşteri kayıt formunu doldurduğunuzda, sistem tarafından, yazmış olduğunuz telefonunuza sms olarak onaylama kodu gönderilir. Bu onaylama kodunu müşteri paneline giriş yaptığınızda telefonumu doğrula sayfasında yazarak onaylamanız gerekir. Böylece hizmet verenlerimiz telefonunuzun onaylanmış olduğunu görerek, teklif talebilin gerçek bir müşteri tarafından oluşturulduğunu anlar ve teklif verirler.

Şifremi unuttum ne yapabilirim?

Müşteri paneline giriş yapabilmek için sistemimize kayıtlı eposta adresinizi ve şifrenizi yazmanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız müşteri paneligiriş sayfasındaki şifremi unuttum butonuna basıp, sisteme kayıtlı eposta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Sistemimiz size yeni bir şifre tanımlayarak eposta adresinize gönderir. Eposta adresinize gelen şifreyi yazarak müşteri paneline giriş yapabilirsiniz. Sonrasında şifre güncelleme sayfasından yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.

Hizmet veren hakkında değerlendime yapabilir miyim?

Aldığınız hizmeti yorumlamak ve hizmet verene puan vermek için müşteri panelinden hizmet vereni değerlendir sayfasını kullanabilirsiniz. Hizmet veren numarasını aldığınız teklifte bulabilir ve hizmet veren bul kısmına hizmet verenin numarasını yazarak hızlıca bulup puanlama ve yorum yapabilirsiniz.

Müşteri paneline kayıt olmak ücretli mi?

Hayır. Müşteri kayıt formunu doldurarak müşteri panelimize kayıt olabilirsiniz. Bilgisayar, Tablet veya telefondan müşteri panelinize istediğiniz zaman giriş yapabilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmetler için ücretsiz teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Teklif talebim için ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Tekllif talepleri müşteriler için ücretsizdir. İhtiyacınız olan hizmeti belirterek bulunduğunuz şehirdeki hizmet verenlerimizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Kaç tane teklif talebi oluşturabilirim?

İhtiyacınız olan her hizmet için istediğiniz kadar teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Kaç firmadan teklif alabilirim?

Oluşturulan her teklif talebi için sistemimiz otomatik olarak 5 teklif alındığında ilanınızı yayından kaldırmaktadır ve en fazla 5 teklif alabilirsiniz

Teklif talebim ne kadar süre yayında kalmaktadır.

Teklif talebiniz 3 gün yayında kalmaktadır. 3 gün içinde eğer toplamda 5 teklife ulaşırsa teklif sayı sınırını doldurduğu için yayından kalkmaktadır. Eğer 5 teklif sayısına ulaşamadıysa 3 günü doldurduğunda yayından kalkmaktadır.

Hizmet Arıyorum hangi firmaya ait bir platformdur?

Hizmet Arıyorum platformu, ÖNCÜL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAZILIM SAN. VE TİC. A.Ş. iştiraklerinden birisidir. Firmamız yazılım şirketi olup bünyesinde pekçok farklı platform barındırmaktadır.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Türkiye genelinde tüm şehirlerde 128 farklı sektörde hizmet verenlerle hizmet ihtiyacı olan müşterileri buluşturuyoruz.

Hizmet Arıyorum Nedir?

Hizmet Arıyorum, Hizmet ihtiyacı olan müşterilerle, Türkiye genelinde her il ve ilçeden 128 farklı sektörde hizmet veren şahıs veya işletmeleri buluşturan bir platformdur.

Hizmet veren olmak için şartlarınız nedir?

Hizmet verenimiz olmak için hizmet veren kayıt formunu doldurmanız, eposta ve telefon numaralarınızı doğrulamanız, sisteme giriş yapıp hizmet verdiğiniz ilçeleri belirtmeniz ve verdiğiniz hizmetleri eklemeniz yeterlidir. Verdiğiniz hizmetlerde sorumluluk size ait olup, müşteriniz ile yaşayacağınız anlaşmazlıklarda hizmet arıyorum platformu taraf olmamaktadır. Bu nedenle yapacağınız işlerde kendinizi garantiye alacak şekilde hareket etmeli, sözleşme ve faturanızı kesip, müşterinizle anlaştığınız şekilde işlerinizi teslim etmelisiniz. Müşteriniz iş tesliminden sonra  hizmet veren değerlendirme ve puanlama yapacağından verdiğiniz hizmeti ona göre müşterinizi memnun edecek şekilde vermeniz gerekir, bunun sonucunda vereceğiniz diğer tekliflerde müşteriler daha önce verdiğiniz hizmetlerden memnuniyet ve puanlarınıza göre sizinle çalışacak veya çalışmayacaklardır. Ayrıca birkaç müşteriden gelecek olan olumsuz değerlendirme ve puanlama sonucunda hizmet arıyorum platformu sizinle hizmet veren olarak devam etmeme hakkını saklı tutmaktadır.