HAKKIMIZDA

Öncül Bilişim Teknolojileri Yazılım A.Ş. nin iştiraklerinden birisi olan hizmetariyorum.com 130 farklı sektörde, müşteriler ile hizmet verenleri buluşturan Türkiye'nin öncü platformlarından birisidir. 

Türkiye genelinde, bulunduğunuz il ve ilçede ihtiyacınız olan hizmeti ücretsiz olarak ayağınıza getiriyoruz. Tek yapmanız gereken HİZMET ARIYORUM platformuna ücretsiz olarak kayıt olmak ve ihtiyacınız olan hizmet detaylarını birkaç cümle ile anlatarak hizmet verenlerimizin, talebinizi fiyatlandırmasını beklemektir. Gelen teklifler arasından beğendiğinizi seçerek hizmet verenimizle iletişime geçebilir ve ihtiyacınızı kapı kapı dolaşmak zorunda kalmadan kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Son teknoloji kullanılarak hazırlanan HİZMET ARIYORUM panelimiz, teklif talebi oluşturulduğunda, teklifi oluşturan müşterinin bulunduğu il ve ilçelerdeki hizmet verenlerimize anında SMS ve E-POSTA ile bilgilendirme yapar. Hizmet verenlerimiz sizlere en hızlı şekilde dönüş yapacak ve  teklifinizi fiyatlandırarak ihtiyacınızı karşılamak için sizinle iletişime geçeceklerdir. Aynı şekilde teklifler müşterilerimize de SMS ve E-POSTA ile anında ulaştırılır. HİZMET ARIYORUM platformu 7 gün 24 saat çalışır ve sizlerin her ihtiyacında elinizin altında bulunan bir rehberdir. 

Anlaştığınız hizmet verenimiz, işinizi tamamladıktan sonra, HİZMET ARIYORUM paneline giriş yaparak hizmet verenimizi değerlendirmenizi ve yaşadığınız tecrübeyi hem bizlerle hem de diğer müşterilerimiz ile paylaşmanızı rica ederiz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak tek dileğimizdir ve hizmet verenlerimizin de kalitesini artırmak amacıyla sizlerin değerlendirmeleri bizler için çok değerlidir.